Universal Greeting Cards

Universal Greeting Cards

 

Я з 25-річчям поспішаю тобі прівітаті.
Ті так прекрасна и ніжна, як Ніби тобі 18. Бажаю тобі назавжди Залишитися ж такий: красивою, ніжною, милою и рідний.

У 25 немає Нічого прекраснішого, чем радіті Життю. У 25 твій шлях ще крутіше ставши, немов сходи, здіймається вгору. Так нехай же твоя сходи буде надійною и НЕ хитка, нехай сходинки на ній будут ЗРУЧНИЙ. Бажаю тобі крок за кроком становится Тільки мудрішімі, сільнішімі духом и тілом и все добрішім. Розквітай мов троянда, яка розкриває свои Пелюстки и дарує всім свой ??чудовий колір и аромат. З Днем Народження, будь щаслива.
 

25 - розквіт життя! Молодість наша - щасливий, стрімке мить, незрозумілій нами, но всіма надійно зберігається в пам'яті. Наші новий Порядок літа Загальна - Це багатство, мудре годину, Який дозволяє НЕ делать помилок и радіті Життю такою, яка вона у нас є.
Нехай же всі твої Дні будут наповнені іскрістою радістю, позитивною умиротворенням, бурхливих вражень, новімі осяяння, екзотічнімі подорожче и переконливою ПЕРЕМОГА мудрості. А все Життєві Зміни, мі Бажаємо сприйматися, як Цікаві круїзі, Які обов'язково закінчаться щасливо и принесуть Тільки радість и вдале Вирішення труднощів.
 

По одному Із знаменитих повір'їв, самє краса врятує світ. Значити, Ві одна з рятівніць Всього сущого. Дозволи, прівітаті тобі Зі Прапора святому - з 25-ти річчям и побажаті в цею день щастя, удачі и любові!
 

Вітаю з 17-ти річчям! Нехай від роботи буде одна насолода, від їжі - Одне схуднення, а від чоловіків - натхнення. Нехай чоловіки на руках носячи и стояти в Черга за одним твоїм подивимось. Бажаємо в жітті все Мати і не про что НЕ шкодувати. З Днем Народження!
 

Вітаю, Люба,
з 20-ти річчям! Нехай твоє серце в цею день буде Наповнення щастям, а душа - відміннім настроєм!
 

З 18-ти річчям тобі вітаю!
Нехай життя дарує тісячі щасливих можливости, и Кожна з них буде Використана на всі сто. Щастя, удачі, благополуччя! З Днем Народження!

Ось і 20!
Немає Турбота и проблемам! Будемо святкувати День Народження у найяскравішою представніці прекрасної статі. Бажаємо в цею день вінуватіці торжества сімейного благополуччя, щастя, удачі и відмінного настрою. Нехай всі Тільки самє хороше Вас супроводжує Протяг життя!

Шановний ювіляр! На честь Вашого ювілею 20 років, Прийміть від нас вітання та побажання здоров'я, щастя, любові и добра. Нехай Ваш досвід та навички набуваються день від дня, а в особіст жітті все складається гарно и по-справжне. Нехай добрі справи супроводжують Вас, а все погане обходити стороною. Залишаюсь таким же жіттєрадіснім и веселим, щоб справи віконуваліся легко, а життєва енергія булу невічерпної. Просимо Вас сегодня Прийнято від нас вітання у Віршах.


HTML-code to paste into your website or blog:

BB-code to insert on a forum:

Link to image


Interesting

Menu

© 2014 All rights reserved