Greeting Card Universe

Greeting Card Universe

 

День народження -
Це прівід прийти до людини й Сказати про ті, что є на серці.
Так від, я з чистою совістю заявляю:
у мене на серці радість від того що ти є на мире.
Що ти оздоблюєш наше життя, пріходіш на допомог и просто любиш жити. Спасибі тобі за все и за ті, що ти збіраєш всех нас разом. З 18-ти річчям!

Дорогій мій
Дорогій мій! Вітаю тебе з 17 річчям! Бажаю тобі залішатіся все життя невичерпний Скарбниця: нехай твої оченята всегда блищать, як алмазкі; нехай твої губки будут як ваблять рубіні; а твоя доброта - такий же рідкісної цінною як чорна перлина, якові мріють дістаті з глибокого океану.

Вітаємо тебе з 16-ти річчям!
У цею годину пріпадає Багато вібіраті и на ходу складаті життя набіло, без чернеток. Нехай Це жіттєтворчість доставити тобі задоволення!

З 17-ти річчям!
З 17-ти річчям! Ті стала на один рік дорослішімі, Це не прівід засмутяться!
Если подуматі, ти ставши на один рік розумніші и пріваблівіше!
Чи не зупіняйся на цьом дивовижності шляху!
Вітаю тебе!
  Вітаємо з 25-ти річчям!
Ідей з приводу подарунків Було багато, альо Зупини на найкращому варіанті. Всіх компліментів і побажання, что крутяться в Голові, що не перелічіті. Альо ми Спробуємо! Дорога наша іменінніця, нехай щастя буде Багато в жітті. Нехай буде весело и невімушено на роботі, а вдома - затишно и спокійно. Нехай твоєму здоров'ю позаздріть даже найзатятіші охоронці ЗСЖ. Загаль, Всього Тобі самого хорошого!

Зі святом, з 30-річчям!
Нехай цею день навчить тебе радіті шкірному моменту життя, щоб НЕ Пропустити Нічого Важлива! Нехай мрії обов'язково збуваються!
 

З твоїм 19-ти річчям!
Коженая рік Це книга з 365 порожніх сторінок. Так створюй Щодня по шедевру, вікорістовуючі всі кольори життя ... і щоб у кожному Дні коли ти що ті пишеш на обліччі булу посмішка! Нехай ти побачиш все прекрасне в цьом мире, и всі твої мрії стануть реальністю. З днем ??народження тебе!
 

З 18-ти річчям!
Пропоную тост за сім "Н" Нашої героїні торжества. За нашу Незвичайна, Неповторний, незрівнянну, Чарівну, необхідну, ненаглядного!
 

Тобі Вже 20 і ти прекрасна!
Колі Мікеланджело малював своих ангелів, я впевнений, ВІН думав про тебе. Ті самє втілення любові та краси. Одного твого подивимось Достатньо, щоб зрозуміті, что щастя Є І це ти! Спасибі тобі, за ті, що ти зі мною и з Днем народження. Вітаю.


HTML-code to paste into your website or blog:

BB-code to insert on a forum:

Link to image


Interesting

Menu

© 2014 All rights reserved